2014 m. sausio 20 d., pirmadienis

Dar šiek tiek apie greitus kreditus internetu

Praeitame įraše buvo minėta, kad nemažai daliai žmonių Britanijoje, greitieji kreditai tampa tikru išsigelbėjumu, kuomet reikia laiku sumokėti būto paskolos įmoką. Dalis britų griebiasi greitųjų kreditų šiaudo ir norėdami laiku sumokėti už būsto nuoma. Štai ką apie tokius skolinimosi įpročius mano specialistai.

Ruslanas Bogdanas, vyriausiasis finansų maklerio įmonės specialsitas teigia, kuri atstovauja didelių trumpalaikių skolintojų , sakė: " Nors tai yra tam tikrą komfortą , kad skaičiai yra ne padidėjo nuo praėjusių metų, vis dar yra daug žmonių, naudojant trumpo Ilgalaikės paskolos valdyti didesnius skolos problemas. "Mes dabar laukiame iš rekordiškai daug šeimų aukštyn ir žemyn šalyje, kurie desperatiškai stengiasi išlaikyti stogą virš jų galvų". Tačiaut iesa yra tai, kad mes labiau nerimauja žmonių mes nematome.

Ruslanas Bogdanas teigia, kad "Mes rekomenduojame visiems, kurie nuolat stengiasi mokėti savo nuomą arba hipoteką ne bandyti skolintis savo išeitį iš problemų". Atsakingas skolintojai padės jums skolos grąžinimo planą.

Britanijos būsto ministras Kris'as Hopkins'as nepritatė tokiai nuomonei, bet sakė, kad jis taip pat ragino žmones su pinigų rūpesčių gauti ankstyvą pagalbą ir patarimus. Jis pridūrė: "ekonomika gerėja ir nuomos krenta realiai repossessions ir iškeldinimo buvo laikomi nustato Vyriausybė ilgalaikio ekonominio plano , todėl nuomotojas valda pavedimai lieka mažesnis nei pagal ankstesnę administracija. Be to, mes teikiame centrinės valdžios finansavimo, siekiant užtikrinti mes ir toliau turime tvirtą apsauginį tinklą nuo benamių".

1 komentaras:

  1. Nežinojau, kad ilgalaikės paskolos galimos ir iš greitųjų kreditų. Maniau, kad jie duoda tik trumpam laikotarpiui.

    AtsakytiPanaikinti